وبلاگ

یک بیت کوین سناتور آمریکا شده است !

 

سینتیا لومیس (Cynthia Lummis)، از حزب جمهوری‌خواه که جدیدا توانست در انتخابات مجلس سنا موفق شود، یکی از طرفداران بیت کوین است.وی بار اول سال ۲۰۱۳ بیت کوین خرید.

به گزارش دیکریپت، او اولین بار بیت کوین خود را  وقتی که قیمت هر واحد از این ارز ۳۰۰ دلار بوده درسال ۲۰۱۳ خرید . گفته می‌شود که او به واسطه داماد خود که مدیر ارشد قسمت محصولات آنچیند کپیتال (Unchained Capital) بود، با ارزهای دیجیتال آشنا شده است. لومیس درباره بیت کوین افزود :

[stextbox id=’alert’ bgcolor=’daecf0′ cbgcolor=’dff2f0′ bgcolorto=’dcf6fc’ cbgcolorto=’d7f5f1′ image=’null’]بار اول در سال ۲۰۱۳ بیت کوین خریدم؛ چون خیال می‌کردم قدرت اقتصادی و کمیابی بیت کوین مشکلات دخالت در بازارهای مالی را حل می‌کند.[/stextbox]

لومیس یکی از سناتورهای نزدیک به دونالد ترامپ است و سیاست‌های او با سیاست‌های ترامپ در زمینه هایی مثل استخراج اورانیوم، حق مالکیت سلاح و مبارزه با سقط جنین همسو است.

باید صبر کرد ، منتظر ماند و دید که اضافه‌شدن یک سناتور دیگر با پیش‌زمینه آشنایی با ارزهای دیجیتال به این مجلس، چه نتایجی را برای بازار و جامعه ارزهای دیجیتال به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *