وبلاگ

پنج ارز دیجیتالی که معامله گران در این هفته باید رعایت کنند

حرکات صعودی قیمت در نمودار آلت کوین‌هایی مثل اتریوم، بایننس کوین، پولکادات و ایاس، نشان از این دارد که جریان سرمایه ورودی به آلت کوین‌ها با توجه به نوسانات عرضی بیت کوین در زیر سطح ۶۰,۰۰۰ دلار افزایش یافته است.

به گزارش کوین تلگراف، روندهای تاریخی قیمت برای معامله‌گران به‌عنوان سنجشی برای ارزیابی احتمالات آینده عمل می‌کنند. ماه آوریل (تقریباً از اواسط اردیبهشت تا اواسط خرداد)، با توجه به ۸ مرتبه تثبیت (کلوز) ماهانه به‌صورت کندل‌های سبز و ثبت تنها دو مورد با بازده منفی، به‌عنوان بازه‌ای صعودی برای قیمت به‌حساب می‌آید.

دنی اسکات (Danny Scott)، مدیر عامل صرافی کوین‌کورنر اذعان داشته است که اگر بیت کوین به تقلید از گذشته، ثبت بازده میانگین ۵۰ درصدی خود را طی ده سال گذشته در این ماه تکرار کند، توانایی جهش تا ۸۱,۰۰۰ دلار را خواهد داشت. این امرباعث شد که ماینرها به‌جای فروش دارایی‌ها در سطوح فعلی، موقعیت‌های خود را در بازار حفظ کرده‌اند. لکس مسکوویسکی مدیر ارشد اطلاعات شرکت سرمایه‌گذاری مسکوویسکی نیز اخیراً به این امر تأکید داشته است که ماینرها در ۲ آوریل تعداد ۴,۳۸۰ بیت کوین و در ۳ آوریل ۴،۴۹۴ بیت کوین را به‌عنوان دارایی‌های تحت‌ اختیار خود انباشت کرده‌اند.

درعین‌حال که بیت کوین به‌عنوان رهبر بی‌چون‌وچرای بازار باقی مانده است، نکته مثبتی و قابل توجهی که وجود دارد این است که برخی از شرکت‌های بزرگ و تأثیرگذار، شروع به کشف فرصت‌های جدید در بخش‌های مختلف این حوزه کرده‌اند.

توبی لوتکه  مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک شاپیفای، ادعا داشته است که این شرکت در حال بررسی راه‌های ادغام با امور مالی غیرمتمرکز است. لوتکه در توییتی از جامعه دیفای در ارتباط با اینکه این شرکت چه نقشی در این حوزه می‌تواند نمایان کند سؤال کرده است. اگر نتیجه به‌خصوص و رضایت‌بخشی از این تلاش حاصل شود، اکوسیستم کل حوزه ارزهای دیجیتال تقویت خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *