اخبار بیت کوین

فقط ۱۰ نفر حدود ۱۰ میلیارد دلار از عرضه اتریوم را در اختیار دارند

موجودی اتر۱۰نهنگ بزرگ اتریوم قریباً ۱۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود؛ اما نوع سرمایه‌گذاری آنها حکایت از آن دارد که برخی از آنها به این مقدار هم قانع نیستند.

تازه‌ترین یافته‌های پروژه کووَلنت (Covalent) که در دو هفته‌نامه خبری کوین تلگراف کانسالتینگ (Cointelegraph Consulting) منتشر شده، رفتار نهنگ‌های اتر (ETH) را بررسی کرده است. به گزارش کوین تلگراف، این داده‌ها نشان می‌دهد که ۱۰ نهنگ برتر اتریوم، چیزی حدود ۵ میلیون اتر را در اختیار دارند و بیش از ۲۵ درصد از این سرمایه نیز متعلق به بزرگ‌ترین نهنگ است. نکته جالب این است که آدرس کیف پول این نهنگ خیلی قدیمی به نظر نمی‌رسد و این شخص، خرید خود را از سال ۲۰۱۹ آغاز کرده است. البته این قضیه فقط در مورد بزرگ‌ترین نهنگ اتریوم صحیح نیست و در خصوص ۷ نهنگ دیگر که در این فهرست قرار دارند نیز صدق می‌کند (لازم به ذکر است که در این قسمت، تنها ارز دیجیتال اتر به‌عنوان معیار در نظر گرفته شده است و آدرس‌‌هایی که بیشترین مقدار اتر را در اختیار دارند، موردبررسی قرار گرفته‌اند).

جدا از مقدار سرمایه اتریوم این نهنگ‌ها، یکی دیگر از ویژگی‌های تعیین‌کننده این گروه، الگوی رفتار سرمایه‌گذاری آن‌هاست. رفتاری که این گروه تا به این جا از خود نشان داده، ثابت کرده است که انها قصد فروش اترهای خود را ندارند و در واقع روی افزایش قیمت این اتر ها در اینده سرمایه گذاری که اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *