وبلاگ

بالا رفتن قیمت اتریوم تا ۱,۷۰۰ دلار؛ کمتر از دو روز تا ارائه قراردادهای CME

 

با نزدیک‌شدن به زمان ارائه قراردادهای آتی اتریوم در بورس کالای شیکاگو (CME)، قیمت اتریوم هم با رد شدن از ۱,۷۰۰ دلار، برای بار چندم در هفته‌های قبل اوج تاریخی خود را شکست.

به گزارش کوین دسک، قیمت اتریوم در روز گذشته، توانست تا ۱,۷۶۰ دلار اوج بگیرد. در این حال هر واحد اتریوم با قیمت ۱,۶۶۶ دلار معامله می‌شود. داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت اتریوم از روز دوشنبه تا به حال افزایش ۳۰ درصدی داشته است.

 

همچنین بخوانید: ارائه قراردادهای آتی CME برای اتریوم؛ هفته ای با نوسان بالا در انتظار دومین ارز دیجیتال بازار

الکس کروگر (Alex Kruger)، معامله‌گر و تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، در پیش‌بینی اخر خودش  گفت که قیمت اتریوم بالاتر از عرضه قراردادهای آتی در بورس کالای شیکاگو به ۱,۹۲۰ دلار می‌رسد. این قراردادها ۸ فوریه (۲۰ بهمن) عرضه میشوند .

 

 

 

پروسه فعلی اتریوم مشابه روند قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ است. دسامبر سال ۲۰۱۷ و چند هفته مانده به ارائه قراردادهای آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو، قیمت بیت کوین از ۶,۲۰۰ دلار تا ۱۹,۷۸۳ دلارافزایش یافت . قیمت بیت کوین یک سال بعد و در دسامبر سال ۲۰۱۸ تا ۳,۲۰۰ دلار سقوط داشت.

نظر کروگر در این باره :

توقع ندارم که قیمت [اتریوم] بعد از ارائه قراردادهای آتی اتریوم مثل سال ۲۰۱۷ [برای بیت کوین] سقوط داشته باشد . به دوعلت اینطوری فکر می‌کنم؛ اول اینکه بازار فعلی بالغ‌تر است، جریان‌های کلان اقتصادی با آن زمان فرق دارند و بازیگران بازار بازیگران قبل نیستند. دوم اینکه اتریوم یک ثروت با نرخ بتای بالاتر است. بیت کوین بر بازار حکومت میکند و جهت بازار را مشخص می‌کند. اتر هم به‌دنبال آن میرود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *